Зображення корпусу уточнюється
1XE1-3
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
1XE1-3 — електронний компонент виробника Honeywell, категорія Switches. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1XE1-3.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 18243.6 до 19895.2 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Honeywell |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Continuous Drain Current: | 7 A |
| Operating Temperature: | -54°C ~ 105°C |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Circuit: | SPDT |
| Actuator Type: | Round (Pin Plunger) |
| Release Force: | 113gf |
| Operating Force: | 141 ~ 482gf |
| Switch Function: | On-Mom |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Operating Position: | 0.425" (10.8mm) |
| Voltage Rating - AC: | 115 V |
| Voltage Rating - DC: | 28 V |
| Current Rating (Amps): | 7A (AC/DC) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
