Зображення корпусу уточнюється
914CE1-6A
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
914CE1-6A — електронний компонент виробника Honeywell, категорія Switches. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 914CE1-6A.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 12259.6 до 14322.7 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Honeywell |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 105°C |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Circuit: | SPDT |
| Gate Charge: | 1 nC |
| Actuator Type: | Round (Pin Plunger) |
| Release Force: | 450gf |
| Operating Force: | 1200gf |
| Switch Function: | On-Mom |
| Termination Style: | Cable Leads |
| Ingress Protection: | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Voltage Rating - AC: | 240 V |
| Voltage Rating - DC: | 28 V |
| Current Rating (Amps): | 5A (AC), 3A (DC) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
