Зображення корпусу уточнюється
A1104EUA-T
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
A1104EUA-T — електронний компонент виробника Allegro MicroSystems, категорія Switches. Корпус: 3-SSIP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників A1104EUA-T.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 104.66 до 126.44 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Allegro MicroSystems |
|---|---|
| Корпус: | 3-SSIP |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Technology: | Hall Effect |
| Voltage - Supply: | 3.8V ~ 24V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Function: | Unipolar Switch |
| Output Type: | Open Drain |
| Polarization: | South Pole |
| Sensing Range: | 45mT Trip, 2.5mT Release |
| Test Condition: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output (Max): | 25mA |
| Current - Supply (Max): | 7.5mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| A1104EUA-T | 7251 | від 104.66 грн 1+: 104.66 грн10+: 76.57 грн25+: 69.49 грн100+: 61.69 грн250+: 57.98 грн500+: 55.74 грн1000+: 53.89 грн4000+: 51.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| A1104EUA-T | 5880 | від 126.44 грн 1+: 126.44 грн5+: 106.07 грн10+: 99.04 грн50+: 83.59 грн100+: 77.27 грн500+: 65.54 грн1000+: 60.97 грн2000+: 57.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
