
A2982SLWTR-T
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
A2982SLWTR-T — електронний компонент виробника Allegro MicroSystems, категорія Switches. Корпус: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників A2982SLWTR-T.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 90.01 до 154.44 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Allegro MicroSystems |
|---|---|
| Корпус: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Interface: | On/Off |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Output Type: | Bipolar |
| Switch Type: | General Purpose |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Load: | 5V ~ 50V |
| Number of Outputs: | 8 |
| Output Configuration: | High Side |
| Ratio - Input:Output: | 1:1 |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | Not Required |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| A2982SLW T R | 49 шт. | від 90.01 грн 1+: 90.01 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| A2982SLWTR-T | 18350 | від 154.44 грн 1+: 154.44 грн10+: 114 грн25+: 103.98 грн100+: 92.92 грн250+: 87.65 грн500+: 84.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
