
ADT6401SRJZ-RL7
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
ADT6401SRJZ-RL7 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Switches. Корпус: SOT-23-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADT6401SRJZ-RL7.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 167.88 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Output: | Active Low |
| Accuracy: | ±6°C |
| Features: | Selectable Trip Point |
| Output Type: | Open Drain |
| Output Function: | /OverTemp, /UnderTemp |
| Current - Supply: | 30µA |
| Selectable Hysteresis: | Yes |
| Switching Temperature: | Programmable |
| Current - Output (Max): | 20mA |
| Trip Temperature Threshold: | Cold, Hot |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADT6401SRJZ-RL7 | 3055 | від 167.88 грн 1+: 167.88 грн10+: 124.75 грн25+: 113.85 грн100+: 101.9 грн250+: 96.2 грн500+: 93.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
