Зображення корпусу уточнюється
BD02
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
BD02 — електронний компонент виробника C&K, категорія Switches. Корпус: 1608 (4121 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BD02.
Всього пропозицій
15
Ціни
від 36.5 до 362.23 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | C&K |
|---|---|
| Корпус: | 1608 (4121 Metric) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Continuous Drain Current: | 0.025 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 74 |
| Style: | Board to Board |
| Rds(on): | 50 Ohm |
| Contact Type: | Male Pin |
| Connector Type: | Header |
| Number of Rows: | 1 |
| Pitch - Mating: | 0.050" (1.27mm) |
| Power Dissipation: | 04 W |
| Number of Positions: | 10 |
| Number of Positions Loaded: | All |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BD02 | 1 | від 74.49 грн 1+: 74.49 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BD020-03-A-J-0350-0300-L-G | 1846 | від 36.5 грн 1+: 36.5 грн10+: 31.03 грн100+: 26.38 грн500+: 23.54 грн1000+: 22.42 грн5000+: 20.01 грн10000+: 19.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BD020-04-A-J-0350-0300-L-G | 2805 | від 37.91 грн 1+: 37.91 грн10+: 32.15 грн100+: 27.24 грн300+: 24.36 грн1000+: 23.17 грн2500+: 22.18 грн5000+: 20.64 грн10000+: 19.66 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BD020-04-A-J-0350-0300-L-G | 1144 | від 38.61 грн 1+: 38.61 грн10+: 32.78 грн100+: 27.84 грн500+: 24.85 грн1000+: 23.66 грн5000+: 21.12 грн10000+: 20.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BD020-06-A-J-0350-0300-L-G | 2662 | від 40.01 грн 1+: 40.01 грн10+: 33.98 грн100+: 28.85 грн300+: 25.69 грн1000+: 24.5 грн2500+: 22.96 грн5000+: 21.83 грн10000+: 20.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BD020-07-A-J-0350-0300-L-G | 1365 | від 47.74 грн 1+: 47.74 грн10+: 41.56 грн25+: 38.96 грн100+: 33.06 грн300+: 31.24 грн1000+: 25.2 грн2500+: 23.66 грн5000+: 22.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BD020-10-A-J-0350-0300-L-G | 1054 | від 77.22 грн 1+: 77.22 грн10+: 65.85 грн100+: 55.95 грн500+: 49.94 грн1000+: 47.55 грн5000+: 42.45 грн10000+: 40.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BD02 | 176 | від 88.45 грн 1+: 88.45 грн10+: 82.13 грн13+: 79.33 грн25+: 76.52 грн34+: 75.11 грн50+: 74.41 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BD02 | 1344 | від 100.39 грн 1+: 100.39 грн10+: 90.56 грн25+: 69.08 грн74+: 66.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BD02 | 1211 | від 127.76 грн 1+: 127.76 грн10+: 107.62 грн74+: 91.26 грн148+: 86.14 грн296+: 81.4 грн518+: 77.86 грн1036+: 73.85 грн2516+: 69.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BD02AV | 18 | від 217.62 грн 1+: 217.62 грн6+: 181.11 грн15+: 171.29 грн144+: 170.58 грн288+: 164.97 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BD02AV | 34 | від 247.1 грн 1+: 247.1 грн10+: 224.64 грн25+: 190.94 грн72+: 179.71 грн288+: 169.88 грн504+: 163.56 грн1008+: 161.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BD02AV | 1879 | від 292.73 грн 1+: 292.73 грн10+: 245 грн72+: 207.84 грн144+: 196.43 грн288+: 186 грн504+: 178.31 грн1008+: 169.69 грн2520+: 159.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BD0205F5050AHF | 6545 | від 315.2 грн 1+: 315.2 грн10+: 273.78 грн25+: 258.33 грн100+: 238.68 грн250+: 225.34 грн500+: 216.92 грн1000+: 208.49 грн4000+: 191.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BD0205F5050AHF | 6411 | від 362.23 грн 1+: 362.23 грн10+: 313.44 грн25+: 296.49 грн100+: 273.16 грн250+: 259.18 грн500+: 249.3 грн1000+: 240 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
