
DS1621
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
DS1621 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Switches. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DS1621.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 300.96 до 729.13 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | One-Shot, Output Switch, Standby Mode |
| Resolution: | 9 b |
| Output Type: | I2C |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Test Condition: | 0°C ~ 70°C (-55°C ~ 125°C) |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.5°C (±2°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -55°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DS1621S+ | 1 | від 300.96 грн 1+: 300.96 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DS1621S+ | 420 | від 552.11 грн 1+: 552.11 грн5+: 497.89 грн10+: 477.87 грн25+: 453.91 грн50+: 437.53 грн100+: 422.52 грн500+: 392.29 грн1000+: 381.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS1621V+ | 341 | від 552.11 грн 1+: 552.11 грн5+: 497.89 грн10+: 477.87 грн25+: 453.91 грн88+: 425.19 грн176+: 411.2 грн528+: 391.37 грн1056+: 380.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS1621+ | 1634 | від 729.13 грн 1+: 729.13 грн5+: 659.87 грн10+: 634.09 грн25+: 603.42 грн50+: 582.45 грн100+: 563.21 грн500+: 524.46 грн1000+: 510.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
