
DS1631S
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
DS1631S — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DS1631S.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 505.44 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Standby Mode |
| Resolution: | 11 b |
| Output Type: | I2C |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Test Condition: | 0°C ~ 70°C (-55°C ~ 125°C) |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.5°C (±2°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -55°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DS1631S+ | 3406 | від 505.44 грн 1+: 505.44 грн5+: 455.74 грн10+: 437.27 грн25+: 415.08 грн88+: 388.53 грн176+: 375.6 грн528+: 357.25 грн1056+: 346.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
