
DS18S20Z
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
DS18S20Z — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DS18S20Z.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 586.73 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode |
| Resolution: | 9 b |
| Output Type: | 1-Wire® |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Test Condition: | -10°C ~ 85°C (-55°C ~ 125°C) |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.5°C (±2°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -55°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DS18S20Z+ | 248 | від 586.73 грн 1+: 586.73 грн5+: 529.81 грн10+: 508.66 грн25+: 483.35 грн50+: 466.07 грн100+: 450.21 грн500+: 418.27 грн1000+: 406.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
