Зображення корпусу уточнюється
EC12E1240406
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
EC12E1240406 — електронний компонент виробника Alps Alpine, категорія Switches. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників EC12E1240406.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 170.56 до 211.27 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Alps Alpine |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB, Through Hole |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 2400 |
| Detent: | Yes |
| Orientation: | Vertical |
| Output Type: | Quadrature (Incremental) |
| Encoder Type: | Incremental |
| Actuator Type: | 12mm Dia Flatted End |
| Built in Switch: | No |
| Termination Style: | PC Pin |
| Pulses per Revolution: | 12 |
| Rotational Life (Cycles Min): | 30K |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| EC12E1240406 | 2361 | від 170.56 грн 1+: 170.56 грн5+: 146.41 грн10+: 137.15 грн25+: 125.78 грн50+: 117.8 грн100+: 110.3 грн250+: 101.09 грн500+: 94.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| EC12E1240406 | 233 | від 211.27 грн 1+: 211.27 грн5+: 181.09 грн10+: 169.86 грн25+: 152.31 грн50+: 143.18 грн100+: 131.25 грн250+: 121.43 грн500+: 113.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
