Зображення корпусу уточнюється
FR01FR16H-S
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
FR01FR16H-S — електронний компонент виробника NKK Switches, категорія Switches. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FR01FR16H-S.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 274.54 до 398.98 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | NKK Switches |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Circuit: | Hexadecimal |
| Rds(on): | 100 mΩ |
| Actuator Type: | Rotary for Tool |
| Actuator Level: | Flush, Recessed |
| Contact Finish: | Gold |
| Voltage Rating: | 5VDC |
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Height Above Board: | 0.394" (10.00mm) |
| Number of Positions: | 16 |
| Current Rating (Amps): | 100mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FR01FR16H-S | Є в наявності | від 274.54 грн 1+: 274.54 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FR01FR16H-S | 260 | від 293.62 грн 1+: 293.62 грн5+: 227.59 грн12+: 215.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FR01FR16H-S | 6031 | від 374.4 грн 1+: 374.4 грн10+: 310.48 грн25+: 309.77 грн50+: 253.58 грн100+: 239.53 грн250+: 231.8 грн500+: 226.18 грн1000+: 224.78 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FR01FR16H-S | 1149 | від 398.98 грн 1+: 398.98 грн10+: 332.74 грн50+: 290.94 грн100+: 274.93 грн250+: 255.85 грн500+: 243.04 грн1000+: 231.61 грн2500+: 218.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
