
ICE1PCS02
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
ICE1PCS02 — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія Switches. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ICE1PCS02.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 77.28 до 113.11 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 10.2V ~ 21V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mode: | Continuous Conduction (CCM) |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Current - Startup: | 100 µA |
| Frequency - Switching: | 65kHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ICE1PCS02 | 8 шт. | від 108.1 грн 1+: 108.1 грн | RadioPulse | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
