Зображення корпусу уточнюється
LM3445MM
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LM3445MM — електронний компонент виробника National Semiconductor, категорія Switches. Корпус: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM3445MM.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 107.48 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | National Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Type: | AC DC Offline Switcher |
| Dimming: | Triac |
| Topology: | Step-Down (Buck) |
| Frequency: | 30kHz ~ 1MHz |
| Voltage - Output: | 9V ~ 60V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Internal Switch(s): | No |
| Voltage - Supply (Max): | 12V |
| Voltage - Supply (Min): | 8V |
| Current - Output / Channel: | 1A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM3445MMX | 3495 | від 107.48 грн 197+: 107.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
