
NCP1250BSN65T1G
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
NCP1250BSN65T1G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Switches. Корпус: SOT-23-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників NCP1250BSN65T1G.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 31.33 до 227.92 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Topology: | Flyback |
| Duty Cycle: | 80% |
| Package / Case: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Fault Protection: | Over Power, Over Voltage, Short Circuit |
| Output Isolation: | Isolated |
| Internal Switch(s): | No |
| Voltage - Start Up: | 18 V |
| Frequency - Switching: | 65kHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 8.8V ~ 28V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| NCP1250BSN65T1G | 30 шт. | від 31.33 грн 1+: 31.33 грн | SEA | Купити |
| NCP1250BSN65T1G | 5 | від 31.94 грн 1+: 31.94 грн | vdmais | Купити |
| NCP1250BSN65T1G | Є в наявності | від 43.1 грн 1+: 43.1 грн | Importtime | Купити |
| NCP1250BSN65T1G | 107 шт. | від 227.92 грн 1+: 227.92 грн10+: 193.73 грн100+: 170.94 грн1000+: 159.54 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| NCP1250BSN65T1G | 15176 | від 44.23 грн 1+: 44.23 грн10+: 31.38 грн25+: 28.15 грн100+: 24.57 грн250+: 22.89 грн500+: 21.83 грн1000+: 20.99 грн3000+: 19.38 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| NCP1250BSN65T1G | 8418 | від 44.23 грн 1+: 44.23 грн10+: 31.38 грн25+: 28.11 грн100+: 24.52 грн250+: 22.81 грн500+: 21.78 грн1000+: 20.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
