
PCA9548AD
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
PCA9548AD — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PCA9548AD.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 112.39 до 204.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.3V ~ 5.5V |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Interface: | I2C, SMBus |
| Applications: | Translating Switch |
| Package / Case: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PCA9548ADBR | 2412 | від 112.39 грн 1+: 112.39 грн10+: 82.19 грн25+: 75.16 грн100+: 66.66 грн250+: 62.66 грн500+: 60.27 грн1000+: 59.78 грн2000+: 57.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PCA9548ADBR | 927 | від 113.09 грн 1+: 113.09 грн10+: 82.61 грн25+: 74.99 грн100+: 66.64 грн250+: 62.65 грн500+: 60.25 грн1000+: 59.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PCA9548ADGVR | 4500 | від 136.27 грн 155+: 136.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PCA9548ADWR | 154 | від 159.45 грн 1+: 159.45 грн10+: 117.31 грн25+: 108.18 грн100+: 106.77 грн250+: 89.21 грн2000+: 88.51 грн4000+: 87.1 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PCA9548ADB | 17418 | від 175.61 грн 1+: 175.61 грн10+: 130.37 грн60+: 110.7 грн120+: 105.38 грн300+: 99.75 грн540+: 96.83 грн1020+: 94.17 грн2520+: 91.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PCA9548ADB | 1194 | від 175.61 грн 1+: 175.61 грн10+: 130.65 грн25+: 110.98 грн120+: 105.37 грн300+: 99.75 грн540+: 96.23 грн1020+: 93.42 грн2520+: 90.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PCA9548ADGVR | 1192 | від 176.31 грн 1+: 176.31 грн10+: 130.65 грн25+: 119.41 грн100+: 106.77 грн250+: 101.15 грн500+: 98.34 грн1000+: 94.83 грн2000+: 94.13 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PCA9548ADW | 1354 | від 204.41 грн 1+: 204.41 грн10+: 157.35 грн25+: 133.46 грн100+: 124.33 грн250+: 117.31 грн500+: 115.2 грн1000+: 110.28 грн2500+: 106.77 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
