
TL3845P
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TL3845P — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TL3845P.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 22 до 146.11 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Function: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Output Phases: | 1 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Frequency - Switching: | 100kHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 7.6V ~ 30V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TL3845P | 65 шт. | від 22 грн 1+: 22 грн10+: 19.8 грн | Радіомаг | Купити |
| TL3845P | 1 шт. | від 67.2 грн 1+: 67.2 грн | SEA | Купити |
| TL3845P | Є в наявності | від 69.14 грн 1+: 69.14 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TL3845P | 69 | від 81.48 грн 1+: 81.48 грн10+: 59.71 грн19+: 51.28 грн52+: 48.47 грн250+: 47.06 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TL3845P | 2774 | від 87.8 грн 1+: 87.8 грн10+: 63.85 грн50+: 54.13 грн100+: 51.11 грн250+: 47.92 грн500+: 46 грн1000+: 44.42 грн2500+: 42.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TL3845P | 466 | від 89.91 грн 1+: 89.91 грн10+: 65.19 грн50+: 58.02 грн100+: 52.19 грн250+: 48.96 грн500+: 45.94 грн1000+: 43.13 грн2500+: 41.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TL3845PE4 | 1977 | від 146.11 грн 1+: 146.11 грн10+: 96.23 грн50+: 80.78 грн100+: 68.56 грн250+: 59.71 грн500+: 43.97 грн1000+: 40.11 грн2500+: 39.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
