
TL5001CDR
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TL5001CDR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TL5001CDR.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 209.33 до 245.15 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Function: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Buck, Boost, Flyback |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Output Phases: | 1 |
| Duty Cycle (Max): | 100% |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Frequency - Switching: | 20kHz ~ 500kHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3.6V ~ 40V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TL5001CDR | 5939 | від 209.33 грн 1+: 209.33 грн10+: 156.64 грн25+: 144 грн100+: 129.25 грн250+: 122.22 грн500+: 119.41 грн1000+: 113.79 грн2500+: 109.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TL5001CDR | 17 | від 209.33 грн 1+: 209.33 грн10+: 156.29 грн25+: 143.1 грн100+: 128.58 грн250+: 121.65 грн500+: 119.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TL5001CD | 1350 | від 245.15 грн 1+: 245.15 грн10+: 184.74 грн25+: 155.94 грн75+: 148.92 грн300+: 143.3 грн525+: 139.78 грн1050+: 135.57 грн3000+: 131.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
