Зображення корпусу уточнюється
TPS2384PAPR
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
TPS2384PAPR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 64-PowerTQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS2384PAPR.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 846.81 до 971.09 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 64-PowerTQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V, 44V ~ 57V |
| Continuous Drain Current: | 595 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Type: | Controller (PSE) |
| Standards: | 802.3af (PoE) |
| Power - Max: | 15.4 W |
| Auxiliary Sense: | No |
| Current - Supply: | 10mA |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Number of Channels: | 4 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS2384PAPR | 2749 | від 846.81 грн 1+: 846.81 грн10+: 664.25 грн25+: 618.58 грн100+: 568.39 грн250+: 563.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS2384PAPR | 485 | від 865.07 грн 1+: 865.07 грн10+: 677.59 грн25+: 631.24 грн100+: 579.99 грн250+: 575.07 грн500+: 545.58 грн1000+: 517.49 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS2384PAP | 40 | від 971.09 грн 1+: 971.09 грн10+: 766.06 грн25+: 714.8 грн100+: 645.29 грн250+: 639.67 грн480+: 622.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
