
UC2844N
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
UC2844N — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UC2844N.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 35.8 до 103.27 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 28 V |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| UC2844N | 205 шт. | від 35.8 грн 1+: 35.8 грн | Filur | Купити |
| UC2844N | 12 | 69.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| UC2844N | 19 | від 82.67 грн 1+: 82.67 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UC2844N | 144 | від 94.14 грн 1+: 94.14 грн5+: 77.98 грн10+: 71.66 грн15+: 68.85 грн25+: 65.34 грн39+: 64.63 грн50+: 63.23 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC2844N | 482 | від 101.16 грн 1+: 101.16 грн10+: 73.56 грн50+: 62.55 грн100+: 59.13 грн250+: 55.53 грн500+: 53.36 грн1000+: 51.57 грн2500+: 49.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC2844NG4 | 527 | від 103.27 грн 1+: 103.27 грн10+: 77.28 грн50+: 65.27 грн100+: 59.79 грн250+: 56.76 грн1000+: 53.25 грн2500+: 52.48 грн5000+: 51.78 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
