
UC3525ADW
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
UC3525ADW — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UC3525ADW.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 155.88 до 225.39 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 35 V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Function: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Output Phases: | 1 |
| Number of Outputs: | 2 |
| Output Configuration: | Positive |
| Frequency - Switching: | 100Hz ~ 400kHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 8V ~ 35V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UC3525ADWTR | 1130 | від 155.88 грн 1+: 155.88 грн10+: 115.15 грн11+: 88.47 грн30+: 84.26 грн1000+: 81.45 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3525ADWTR | 4714 | від 188.88 грн 1+: 188.88 грн10+: 141.13 грн25+: 129.2 грн100+: 115.86 грн250+: 109.54 грн500+: 106.03 грн1000+: 101.81 грн2000+: 99.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3525ADWTR | 1014 | від 188.88 грн 1+: 188.88 грн10+: 140.85 грн25+: 128.78 грн100+: 115.51 грн250+: 109.18 грн500+: 106.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3525ADWTRG4 | 4437 | від 191.69 грн 1+: 191.69 грн10+: 143.24 грн25+: 129.9 грн100+: 116.56 грн250+: 110.24 грн500+: 106.03 грн1000+: 101.81 грн2000+: 90.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3525ADW | 6951 | від 197.31 грн 1+: 197.31 грн10+: 148.16 грн25+: 129.9 грн120+: 119.37 грн280+: 112.35 грн520+: 108.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3525ADW | 1247 | від 221.18 грн 1+: 221.18 грн10+: 165.64 грн40+: 145.87 грн120+: 134.85 грн280+: 128.4 грн520+: 124.56 грн1000+: 121.17 грн2520+: 117.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3525ADWG4 | 97 | від 225.39 грн 1+: 225.39 грн10+: 168.52 грн25+: 153.77 грн120+: 136.92 грн280+: 110.24 грн1000+: 108.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
