
UC3842BD1
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
UC3842BD1 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UC3842BD1.
Всього пропозицій
17
Ціни
від 12.65 до 81.49 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Function: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Boost, Flyback |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Output Phases: | 1 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Frequency - Switching: | Up to 500kHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 10V ~ 30V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| UC3842BD1013TR | 28 шт. | від 12.65 грн 1+: 12.65 грн | SEA | Купити |
| UC3842BD1013TR | 439 шт. | від 14 грн 2+: 14 грн10+: 12.5 грн100+: 11.2 грн | Радіомаг | Купити |
| UC3842BD1G | Є в наявності | від 16.34 грн 1+: 16.34 грн10+: 15.36 грн35+: 14.7 грн | IMRAD | Купити |
| UC3842BD1013TR | 11 шт. | від 24.3 грн 1+: 24.3 грн | IntCom | Купити |
| UC3842BD1013TR | Є в наявності | від 25.1 грн 1+: 25.1 грн10+: 20.57 грн35+: 19.15 грн150+: 18.54 грн | IMRAD | Купити |
| UC3842BD1 | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UC3842BD1R2 | 355000 | від 26.69 грн 790+: 26.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3842BD1R2G | 1316 | від 39.97 грн 1+: 39.97 грн10+: 28.31 грн25+: 25.29 грн46+: 21.29 грн125+: 20.16 грн2500+: 19.53 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3842BD1G | 211 | від 42.15 грн 1+: 42.15 грн10+: 29.65 грн98+: 23.23 грн196+: 21.95 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3842BD1R2G | 7737 | від 47.07 грн 1+: 47.07 грн10+: 33.16 грн25+: 29.73 грн100+: 25.98 грн250+: 24.19 грн500+: 23.1 грн1000+: 22.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3842BD1R2G | 3154 | від 47.07 грн 1+: 47.07 грн10+: 33.16 грн25+: 29.79 грн100+: 25.99 грн250+: 24.24 грн500+: 23.11 грн1000+: 22.27 грн2500+: 20.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3842BD1 | 29753 | від 54.09 грн 391+: 54.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3842BD1 | 198 | від 66.67 грн 1+: 66.67 грн10+: 47.77 грн25+: 43.41 грн44+: 22.34 грн119+: 21.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3842BD1013TR | 3000 | від 69.55 грн 1+: 69.55 грн10+: 49.95 грн25+: 45.1 грн100+: 39.69 грн250+: 37.09 грн500+: 35.55 грн1000+: 34.49 грн2500+: 33.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3842BD1013TR | 1773 | від 69.55 грн 1+: 69.55 грн10+: 49.95 грн25+: 45.04 грн100+: 39.66 грн250+: 37.09 грн500+: 35.54 грн1000+: 34.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3842BD1 | 1938 | від 81.49 грн 1+: 81.49 грн10+: 58.94 грн25+: 53.28 грн100+: 47.06 грн300+: 43.58 грн500+: 42.3 грн1000+: 40.82 грн2500+: 39.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3842BD1 | 1242 | від 81.49 грн 1+: 81.49 грн10+: 59.01 грн25+: 53.32 грн100+: 47.07 грн250+: 43.62 грн500+: 42.43 грн1000+: 40.96 грн2000+: 39.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
