
UC3843BD1
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
UC3843BD1 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UC3843BD1.
Всього пропозицій
22
Ціни
від 16 до 119.41 грн
Є в Україні
9
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Function: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Boost, Flyback |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Output Phases: | 1 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Frequency - Switching: | Up to 500kHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 7.6V ~ 30V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| UC3843BD1013TR | 241 шт. | від 16 грн 2+: 16 грн10+: 14.5 грн100+: 12.9 грн | Радіомаг | Купити |
| UC3843BD1013TR | Є в наявності | від 19 грн 1+: 19 грн10+: 17.28 грн35+: 15.11 грн | IMRAD | Купити |
| UC3843BD1G | Є в наявності | від 29.74 грн 1+: 29.74 грн8+: 27.96 грн | IMRAD | Купити |
| UC3843BD1G | 28 шт. | від 31.68 грн 1+: 31.68 грн10+: 26.93 грн100+: 23.76 грн1000+: 22.18 грн | Віаком | Купити |
| UC3843BD1G | 2 шт. | від 34.4 грн 1+: 34.4 грн | IntCom | Купити |
| UC3843BD1013TR | 9 шт. | від 38.6 грн 1+: 38.6 грн | IntCom | Купити |
| UC3843BD1R2G | 1000 шт. | SEA | Купити | |
| UC3843BD1 | Є в наявності | Mastek | Купити | |
| UC3843BD1013TR | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UC3843BD1R2 | 3265 | від 26.69 грн 790+: 26.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3843BD1R2G | 2191 | від 35.33 грн 1+: 35.33 грн10+: 25.36 грн25+: 22.83 грн53+: 18.26 грн145+: 17.28 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3843BD1G | 1496 | від 41.09 грн 1+: 41.09 грн2+: 38.21 грн10+: 28.73 грн25+: 24.16 грн47+: 20.72 грн98+: 20.65 грн128+: 19.6 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3843BD1R2G | 6852 | від 43.55 грн 1+: 43.55 грн10+: 30.91 грн25+: 27.89 грн100+: 24.44 грн250+: 22.9 грн500+: 21.85 грн1000+: 21.07 грн2500+: 20.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3843BD1G | 28235 | від 47.06 грн 1+: 47.06 грн10+: 33.15 грн25+: 25.36 грн98+: 23.11 грн294+: 22.27 грн588+: 21.49 грн1078+: 19.74 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3843BD1R2G | 9041 | від 47.06 грн 1+: 47.06 грн10+: 33.15 грн25+: 29.73 грн100+: 25.98 грн250+: 24.18 грн500+: 23.1 грн1000+: 22.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3843BD1G | 1291 | від 47.06 грн 1+: 47.06 грн10+: 33.15 грн98+: 26.02 грн196+: 24.62 грн294+: 23.91 грн588+: 22.89 грн1078+: 22.14 грн2548+: 21.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3843BD1013TR | 131 | від 51.63 грн 1+: 51.63 грн10+: 39.2 грн25+: 32.1 грн40+: 24.09 грн100+: 24.02 грн110+: 22.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3843BD1013TR | 2285 | від 63.92 грн 1+: 63.92 грн10+: 45.87 грн25+: 41.3 грн100+: 36.31 грн250+: 33.92 грн500+: 32.48 грн1000+: 31.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3843BD1013TR | 3286 | від 63.99 грн 1+: 63.99 грн10+: 45.94 грн25+: 41.3 грн100+: 36.39 грн250+: 33.93 грн500+: 32.45 грн1000+: 31.19 грн2500+: 30.13 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3843BD1 | 2178 | від 75.72 грн 1+: 75.72 грн10+: 56.19 грн25+: 51.49 грн40+: 24.37 грн109+: 23.04 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UC3843BD1 | 10894 | від 119.41 грн 1+: 119.41 грн10+: 87.24 грн25+: 79.29 грн100+: 70.52 грн300+: 65.63 грн500+: 63.82 грн1000+: 61.75 грн2500+: 59.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3843BD1 | 1813 | від 119.41 грн 1+: 119.41 грн10+: 88.51 грн25+: 79.38 грн100+: 70.95 грн250+: 65.68 грн500+: 63.85 грн1000+: 61.81 грн2000+: 56.97 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
