
UC3853D
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
UC3853D — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UC3853D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 268.33 до 321.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 12V ~ 40V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 75 |
| Mode: | Average Current |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Startup: | 250 µA |
| Frequency - Switching: | 56kHz ~ 94kHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UC3853DTR | 52834 | від 268.33 грн 1+: 268.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UC3853DTR | 990 | від 320.31 грн 1+: 320.31 грн10+: 273.95 грн1000+: 203.71 грн2500+: 179.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UC3853D | 42 | від 321.01 грн 1+: 321.01 грн10+: 243.75 грн25+: 221.97 грн75+: 193.87 грн300+: 186.85 грн525+: 181.93 грн1050+: 174.91 грн2550+: 170.69 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
