
UCC2801D
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
UCC2801D — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Switches. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UCC2801D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 160.86 до 185.44 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 595 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 75 |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UCC2801DTR | 8561 | від 160.86 грн 1+: 160.86 грн10+: 119.13 грн25+: 108.71 грн100+: 97.22 грн250+: 91.74 грн500+: 88.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UCC2801DTR | 121 | від 160.86 грн 1+: 160.86 грн10+: 119.41 грн25+: 108.88 грн100+: 98.34 грн250+: 92.02 грн500+: 89.21 грн1000+: 88.51 грн2500+: 82.19 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UCC2801D | 1327 | від 185.44 грн 1+: 185.44 грн10+: 138.38 грн25+: 125.74 грн75+: 111.69 грн300+: 105.37 грн525+: 101.85 грн1050+: 98.34 грн3000+: 96.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
