Зображення корпусу уточнюється
Z-15GW2-B
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
Z-15GW2-B — електронний компонент виробника Omron Automation and Safety, категорія Switches. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників Z-15GW2-B.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1237.16 до 1680.46 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Omron Automation and Safety |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Continuous Drain Current: | 15 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 80°C |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Circuit: | SPDT |
| Actuator Type: | Lever, Roller |
| Release Force: | 22gf |
| Operating Force: | 100gf |
| Switch Function: | On-Mom |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Ingress Protection: | IP00 |
| Voltage Rating - AC: | 250 V |
| Voltage Rating - DC: | 30 V |
| Current Rating (Amps): | 15A (AC), 6A (DC) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| Z-15GW2-B7-K | 45 | від 1237.16 грн 1+: 1237.16 грн10+: 1091.74 грн25+: 1044.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| Z-15GW2-B | 44 | від 1353.78 грн 1+: 1353.78 грн2+: 1280.02 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| Z-15GW2-B | 314 | від 1447.22 грн 1+: 1447.22 грн10+: 1197.82 грн25+: 1111.07 грн50+: 1049.65 грн100+: 1039.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| Z-15GW2-B | 166 | від 1680.46 грн 1+: 1680.46 грн10+: 1450.03 грн25+: 1367.13 грн50+: 1307.41 грн100+: 1249.81 грн250+: 1178.15 грн500+: 1126.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
