
BSR16
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
BSR16 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Transistors. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BSR16.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 4.5 до 35.9 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 0.8 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Transistor Type: | PNP |
| Power Dissipation: | 0.35 W |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.6V @ 50mA, 500mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 800 mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 150mA, 10V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BSR16 | 44 шт. | від 4.5 грн 1+: 4.5 грн | IntCom | Купити |
| BSR16 | 20 | 8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BSR16 | 11378 | від 8.43 грн 2479+: 8.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BSR16.215 | 57 | від 27.12 грн 1+: 27.12 грн5+: 22.55 грн10+: 19.74 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BSR16-FAI | 307 | від 31.82 грн 1+: 31.82 грн10+: 23.11 грн50+: 16.02 грн100+: 13.56 грн148+: 6.53 грн407+: 6.18 грн21000+: 5.97 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BSR16 | 16954 | від 35.83 грн 1+: 35.83 грн10+: 21.85 грн100+: 13.85 грн500+: 10.38 грн1000+: 9.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BSR16 | 58191 | від 35.9 грн 1+: 35.9 грн10+: 21.85 грн100+: 13.91 грн500+: 10.4 грн1000+: 9.34 грн3000+: 9.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
