Зображення корпусу уточнюється
BU508
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
BU508 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Transistors. Корпус: TO-3P-3 Full Pack. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BU508.
Всього пропозицій
40
Ціни
від 38.54 до 2800.52 грн
Є в Україні
27
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-3P-3 Full Pack |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 700 V |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 125 W |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 1.6A, 4.5A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 8 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 200µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10 @ 100mA, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 700 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BU508D | 60 шт. | від 38.54 грн 1+: 38.54 грн10+: 35.97 грн100+: 33.4 грн | Віаком | Купити |
| BU508DF | 2 шт. | від 57.34 грн 1+: 57.34 грн | RadioPulse | Купити |
| BU508AF China | 13 | 64.8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| BU508DW | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| BU508AF | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| BU508DF | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| BU508A | 11 | 90 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | 13 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AFI | 11 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AXI | 7 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508DW | 3 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508D | 2 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508DF | 2 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | 7 шт. | від 114.5 грн 1+: 114.5 грн | НІКОМ | Купити |
| BU508AW | 7 шт. | від 123 грн 1+: 123 грн | Radio Store | Купити |
| BU508 | 97 шт. | від 123.8 грн 1+: 123.8 грн | Ворон | Купити |
| BU508AF | 4 | 129.6 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508 | 388 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 382 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 157 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 67 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 61 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 24 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 13 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 6 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 3 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BU508AW | 441 | від 266.72 грн 1+: 266.72 грн2+: 242.85 грн4+: 210.57 грн10+: 167.05 грн12+: 84.23 грн32+: 79.31 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BU5083W | 1907 | від 277.95 грн 1+: 277.95 грн10+: 269.52 грн100+: 263.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU508AF | 12031 | від 278.65 грн 1+: 278.65 грн10+: 152.31 грн100+: 124.94 грн600+: 103.88 грн1200+: 100.37 грн2700+: 95.46 грн5100+: 90.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508AF | 831 | від 278.65 грн 1+: 278.65 грн30+: 152.33 грн120+: 124.49 грн510+: 104.05 грн1020+: 96.59 грн2010+: 90.44 грн5010+: 86.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5083 | 6333 | від 286.37 грн 1+: 286.37 грн10+: 279.35 грн100+: 271.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU508AW | 1390 | від 293.39 грн 1+: 293.39 грн10+: 161.43 грн100+: 131.95 грн600+: 110.9 грн1200+: 98.97 грн3000+: 96.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508AW | 436 | від 293.39 грн 1+: 293.39 грн30+: 161.06 грн120+: 131.87 грн510+: 110.45 грн1020+: 102.63 грн2010+: 96.19 грн5010+: 93.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084W | 7001 | від 306.02 грн 1+: 306.02 грн10+: 296.2 грн100+: 280.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084 | 7720 | від 314.44 грн 1+: 314.44 грн10+: 306.02 грн100+: 280.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084V24 | 2246 | від 336.9 грн 1+: 336.9 грн10+: 328.48 грн100+: 313.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU 508 | 60 | від 374.1 грн 1+: 374.1 грн10+: 339.71 грн20+: 321.46 грн60+: 313.74 грн100+: 299 грн260+: 261.8 грн500+: 254.08 грн1000+: 216.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508A | 3344 | від 419.73 грн 50+: 419.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5086E | 1605 | від 2800.52 грн 1+: 2800.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
