Зображення корпусу уточнюється
FSBB30CH60
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
FSBB30CH60 — електронний компонент виробника ONSEMI, категорія Transistors. Корпус: 27-PowerDIP Module, Offset Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FSBB30CH60.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 1499.21 до 2251.62 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | ONSEMI |
|---|---|
| Корпус: | 27-PowerDIP Module, Offset Leads |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 30 A |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 10 |
| Type: | IGBT |
| Current: | 30 A |
| Voltage: | 600 V |
| Configuration: | 3 Phase |
| Package / Case: | 27-PowerDIP Module, Offset Leads |
| Voltage - Isolation: | 2500Vrms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FSBB30CH60C | 15 | від 1499.21 грн 1+: 1499.21 грн2+: 1468.29 грн5+: 1414.9 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FSBB30CH60C | 563 | від 1803.4 грн 1+: 1803.4 грн10+: 1310.79 грн100+: 1090.46 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSBB30CH60C | 686 | від 1804.11 грн 1+: 1804.11 грн10+: 1310.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FSBB30CH60F | 2613 | від 1820.26 грн 12+: 1820.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSBB30CH60F | 372 | від 1820.26 грн 12+: 1820.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSBB30CH60B | 19 | від 2251.62 грн 9+: 2251.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
