
KSD1691YS
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
KSD1691YS — електронний компонент виробника onsemi, категорія Transistors. Корпус: TO-225AA, TO-126-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників KSD1691YS.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 77.97 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-225AA, TO-126-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 200mA, 2A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 5 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 2A, 1V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| KSD1691YSTU | 3398 | від 77.97 грн 1+: 77.97 грн10+: 48.82 грн100+: 32.01 грн500+: 24.78 грн1920+: 20.59 грн3840+: 18.93 грн5760+: 18.08 грн11520+: 16.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| KSD1691YSTU | 2725 | від 77.97 грн 1+: 77.97 грн10+: 48.82 грн100+: 32.03 грн500+: 24.87 грн1000+: 24.44 грн1920+: 18.68 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| KSD1691YS | 2306 | від 77.97 грн 1+: 77.97 грн10+: 48.82 грн100+: 32.03 грн500+: 25.36 грн1000+: 22.9 грн2000+: 20.93 грн4000+: 18.68 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| KSD1691YS | 394 | від 77.97 грн 1+: 77.97 грн10+: 48.82 грн100+: 32 грн500+: 24.77 грн1000+: 22.44 грн2000+: 20.48 грн6000+: 17.99 грн10000+: 17.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
