
KSP42TA
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
KSP42TA — електронний компонент виробника onsemi, категорія Transistors. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників KSP42TA.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1.34 до 26 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 300 V |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Power - Max: | 625 mW |
| Transistor Type: | NPN |
| Frequency - Transition: | 50MHz |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 2mA, 20mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 500 mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 30mA, 10V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| KSP42TA | 402 шт. | від 1.34 грн 1+: 1.34 грн10+: 1.25 грн100+: 1.16 грн | Віаком | Купити |
| KSP42TA | 291 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| KSP42TA | 15682 | від 26 грн 1+: 26 грн10+: 15.74 грн100+: 9.91 грн500+: 7.31 грн1000+: 6.53 грн2000+: 5.41 грн4000+: 4.85 грн24000+: 3.93 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| KSP42TA | 10269 | від 26 грн 1+: 26 грн10+: 15.74 грн100+: 9.85 грн500+: 7.3 грн1000+: 6.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
