
MPSA42
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MPSA42 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Transistors. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MPSA42.
Всього пропозицій
28
Ціни
від 0.743 до 70.25 грн
Є в Україні
12
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 300 V |
| Continuous Drain Current: | 0.5 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 1.5 W |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 2mA, 20mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 500 mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 30mA, 10V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MPSA42 | 8500 шт. | від 0.74 грн 1+: 0.74 грн | Ворон | Купити |
| MPSA42 | 609 шт. | від 1.5 грн 1+: 1.5 грн | Радіокомпоненти | Купити |
| MPSA42 | 230 шт. | від 1.98 грн 1+: 1.98 грн10+: 1.85 грн100+: 1.72 грн | Віаком | Купити |
| MPSA42 | 50 шт. | від 2.25 грн 1+: 2.25 грн | Ворон | Купити |
| MPSA42BK-DIO | Є в наявності | від 2.5 грн 1+: 2.5 грн10+: 2.36 грн50+: 2.24 грн100+: 2.03 грн | IMRAD | Купити |
| MPSA42 | Є в наявності | від 2.63 грн 1+: 2.63 грн10+: 2.48 грн50+: 2.36 грн100+: 2.13 грн | IMRAD | Купити |
| MPSA42 | 5310 шт. | від 3 грн 1+: 3 грн | Filur | Купити |
| MPSA42 | 91 шт. | від 3 грн 1+: 3 грн | Radio Store | Купити |
| MPSA42 | 11 шт. | від 3.29 грн 1+: 3.29 грн | RadioPulse | Купити |
| MPSA42 | 1725 шт. | від 3.68 грн 1+: 3.68 грн | К206 | Купити |
| MPSA42 | Є в наявності | від 5.6 грн 1+: 5.6 грн | Importtime | Купити |
| MPSA42 | 3495 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MPSA42-LGE | 2575 | від 2.6 грн 25+: 2.6 грн100+: 1.96 грн250+: 1.76 грн750+: 1.29 грн2075+: 1.22 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPSA42-CDI | 600 | від 6.46 грн 10+: 6.46 грн100+: 3.39 грн415+: 2.33 грн1140+: 2.21 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPSA42-DIO | 19051 | від 8.36 грн 1+: 8.36 грн25+: 7.49 грн50+: 6.77 грн100+: 5.68 грн250+: 4 грн500+: 2.96 грн593+: 1.63 грн1630+: 1.54 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPSA42 | 2930 | від 9.84 грн 1+: 9.84 грн10+: 8.08 грн100+: 4.92 грн500+: 3.51 грн1000+: 2.81 грн2000+: 2.7 грн3000+: 2.67 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPSA42 | 13239 | від 14.05 грн 1+: 14.05 грн10+: 10.19 грн100+: 8.5 грн500+: 6.81 грн1000+: 5.9 грн4000+: 4.5 грн8000+: 2.88 грн24000+: 2.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPSA42BK | 10054 | від 14.05 грн 1+: 14.05 грн10+: 10.19 грн100+: 8.5 грн500+: 6.81 грн1000+: 5.9 грн5000+: 4.5 грн10000+: 2.88 грн25000+: 2.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPSA42 | 11881 | від 15.46 грн 1+: 15.46 грн10+: 9.48 грн100+: 5.85 грн500+: 4.27 грн1000+: 3.76 грн2000+: 3.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPSA42BK | 3484 | від 15.46 грн 1+: 15.46 грн10+: 9.48 грн100+: 5.85 грн500+: 4.27 грн1000+: 3.76 грн2000+: 3.33 грн5000+: 2.86 грн10000+: 2.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPSA42-NTE | 251 | від 19.67 грн 3+: 19.67 грн25+: 10.47 грн100+: 9.41 грн127+: 7.66 грн349+: 7.17 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPSA42-FAI | 1405 | від 20.37 грн 1+: 20.37 грн10+: 12.79 грн100+: 7.45 грн147+: 6.6 грн250+: 6.25 грн404+: 6.18 грн500+: 5.97 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPSA42 | 59247 | від 21.78 грн 1+: 21.78 грн10+: 13.35 грн100+: 8.33 грн500+: 6.15 грн1000+: 5.44 грн2000+: 4.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPSA42 | 32007 | від 30.21 грн 1+: 30.21 грн10+: 18.69 грн100+: 11.8 грн500+: 8.81 грн1000+: 7.85 грн2000+: 7.03 грн5000+: 6.15 грн10000+: 5.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPSA42 | 25774 | від 30.21 грн 1+: 30.21 грн10+: 18.69 грн100+: 11.73 грн500+: 8.85 грн1000+: 7.1 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPSA42 | 10830 | від 44.12 грн 1+: 44.12 грн10+: 26.77 грн100+: 17.49 грн500+: 12.93 грн1000+: 11.73 грн2000+: 9.91 грн4000+: 8.99 грн10000+: 8.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPSA42 APM PBFREE | 11656 | від 64.63 грн 1+: 64.63 грн10+: 44.75 грн100+: 28.38 грн500+: 17.56 грн1000+: 12.93 грн2000+: 8.22 грн4000+: 6.88 грн10000+: 6.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPSA42 PBFREE | 11334 | від 70.25 грн 1+: 70.25 грн10+: 48.55 грн100+: 30.77 грн500+: 19.04 грн1000+: 14.05 грн2500+: 9.34 грн5000+: 7.1 грн10000+: 6.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
