
MUN5235DW1
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
MUN5235DW1 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Transistors. Корпус: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MUN5235DW1.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 16.85 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Power - Max: | 250mW |
| Transistor Type: | 2 NPN - Pre-Biased (Dual) |
| Resistor - Base (R1): | 2.2kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 47kOhms |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 80 @ 5mA, 10V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MUN5235DW1T1G | 20233 | від 16.85 грн 1+: 16.85 грн10+: 10.32 грн100+: 6.39 грн500+: 4.68 грн1000+: 4.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MUN5235DW1T1G | 5229 | від 16.85 грн 1+: 16.85 грн10+: 10.32 грн100+: 6.46 грн500+: 4.7 грн1000+: 4.14 грн3000+: 3.16 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
