Зображення корпусу уточнюється
TIP3055
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
TIP3055 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Transistors. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TIP3055.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 51.6 до 231.88 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 15 A |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 600 |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 80 W |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 3V @ 3.3A, 10A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 15 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 700µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 4A, 4V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TIP3055 | Є в наявності | від 51.6 грн 1+: 51.6 грн4+: 49.93 грн8+: 48.93 грн | IMRAD | Купити |
| TIP3055 | 11 | 54 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| TIP3055 | 8 шт. | від 56.26 грн 1+: 56.26 грн | Ворон | Купити |
| TIP3055 | Є в наявності | від 78.8 грн 1+: 78.8 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TIP3055 | 1140 | від 93.24 грн 1+: 93.24 грн5+: 55.23 грн10+: 48.91 грн28+: 35.13 грн76+: 33.17 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TIP3055 | 3561 | від 103.29 грн 1+: 103.29 грн30+: 53.07 грн120+: 41.86 грн510+: 33.61 грн1020+: 30.59 грн2010+: 28.1 грн5010+: 25.35 грн10020+: 23.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TIP3055 | 3481 | від 103.29 грн 1+: 103.29 грн10+: 53.12 грн100+: 41.95 грн600+: 33.66 грн1200+: 28.04 грн5400+: 25.37 грн10200+: 23.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TIP3055G | 328 | від 219.94 грн 1+: 219.94 грн5+: 196.05 грн9+: 115.94 грн23+: 109.62 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TIP3055G | 541 | від 231.88 грн 1+: 231.88 грн10+: 124.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TIP3055G | 54 | від 231.88 грн 1+: 231.88 грн30+: 125.92 грн120+: 102.43 грн510+: 85.17 грн1020+: 78.87 грн2010+: 73.68 грн5010+: 73.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
