
ACS120-7ST
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
ACS120-7ST — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ACS120-7ST.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 154.88 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 700 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 2 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 20A, 11A |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 45 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ACS120-7ST | 2011 | від 154.88 грн 1+: 154.88 грн10+: 75.69 грн100+: 67.35 грн500+: 53.54 грн1000+: 49.06 грн2000+: 46.53 грн5000+: 44.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ACS120-7ST | 1924 | від 154.88 грн 1+: 154.88 грн50+: 75.03 грн100+: 67.22 грн500+: 53.51 грн1000+: 49.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
