
BC639
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
BC639 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Thyristor. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BC639.
Всього пропозицій
27
Ціни
від 1.35 до 76.24 грн
Є в Україні
15
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 2.75 W |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 150mA, 2V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BC639 | 4890 шт. | від 1.35 грн 1+: 1.35 грн | Ворон | Купити |
| BC639 | 295 шт. | від 2.2 грн 1+: 2.2 грн | Radio Store | Купити |
| BC639 | 450 шт. | від 2.6 грн 1+: 2.6 грн | НІКОМ | Купити |
| BC639-16 | 10 шт. | від 2.81 грн 1+: 2.81 грн | SEA | Купити |
| BC639 | 244 шт. | від 3.3 грн 1+: 3.3 грн10+: 3.08 грн100+: 2.86 грн | Віаком | Купити |
| BC639 | 168 шт. | від 3.5 грн 1+: 3.5 грн | К206 | Купити |
| BC639-16 | Є в наявності | від 4.62 грн 1+: 4.62 грн10+: 4.36 грн50+: 4.14 грн80+: 3.75 грн | IMRAD | Купити |
| BC63916-D27Z | 1 шт. | від 5.28 грн 1+: 5.28 грн10+: 4.93 грн100+: 4.58 грн | Віаком | Купити |
| BC639-16 | 80 шт. | від 5.3 грн 1+: 5.3 грн | Filur | Купити |
| BC639 | 37 | 6.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BC639-16 | 111 | 6.9 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BC639 | 363 | від 8.25 грн 1+: 8.25 грн | Eurocom Components | Купити |
| BC639 | Є в наявності | від 12.7 грн 1+: 12.7 грн | Importtime | Купити |
| BC639 | 4 шт. | від 16.45 грн 1+: 16.45 грн | RadioPulse | Купити |
| BC639 | 129 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BC639-16-LGE | 8120 | від 3.29 грн 20+: 3.29 грн100+: 2.67 грн500+: 2.41 грн540+: 1.82 грн1460+: 1.72 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC639-16TA-CDI | 3810 | від 9.16 грн 5+: 9.16 грн25+: 4.43 грн100+: 3.99 грн330+: 2.9 грн910+: 2.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC639-CDI | 2898 | від 12.73 грн 5+: 12.73 грн25+: 5.97 грн100+: 5.36 грн250+: 3.9 грн675+: 3.69 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC639-16-CDI | 12735 | від 13.22 грн 5+: 13.22 грн25+: 5.9 грн100+: 5.32 грн250+: 3.87 грн685+: 3.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC639-10-CDI | 578 | від 13.85 грн 5+: 13.85 грн25+: 6.08 грн100+: 5.47 грн245+: 3.98 грн665+: 3.76 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC63916-D74Z | 381 | від 32.45 грн 1+: 32.45 грн10+: 19.37 грн100+: 12.45 грн128+: 7.48 грн351+: 7.13 грн10000+: 6.92 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC63916-D74Z | 15912 | від 36.37 грн 1+: 36.37 грн10+: 22.17 грн100+: 14.13 грн500+: 10.63 грн1000+: 9.44 грн2000+: 8.18 грн4000+: 7.48 грн24000+: 5.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BC63916-D74Z | 1607 | від 36.37 грн 1+: 36.37 грн10+: 22.24 грн100+: 14.1 грн500+: 10.57 грн1000+: 9.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BC63916D27Z | 5094 | від 37.91 грн 1+: 37.91 грн10+: 26.86 грн50+: 18.12 грн90+: 10.63 грн248+: 10.07 грн1000+: 10 грн2000+: 9.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BC63916-D27Z | 2451 | від 42.67 грн 1+: 42.67 грн10+: 26.44 грн100+: 16.84 грн500+: 12.7 грн1000+: 11.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BC63916-D27Z | 4202 | від 42.74 грн 1+: 42.74 грн10+: 26.44 грн100+: 16.86 грн500+: 12.8 грн1000+: 11.4 грн2000+: 9.65 грн4000+: 9.51 грн10000+: 8.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BC639-16ZL1G | 275 | від 76.24 грн 275+: 76.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
