
BTA06-600CWRG
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
BTA06-600CWRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTA06-600CWRG.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 127.06 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 6 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 35 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 60A, 63A |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 35 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTA06-600CWRG | 17764 | від 127.06 грн 1+: 127.06 грн50+: 60.65 грн100+: 54.14 грн500+: 42.72 грн1000+: 39.04 грн2000+: 35.95 грн5000+: 32.6 грн10000+: 30.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTA06-600CWRG | 3733 | від 127.06 грн 1+: 127.06 грн10+: 60.65 грн100+: 54.19 грн500+: 42.75 грн1000+: 37.7 грн2000+: 34.89 грн5000+: 34.4 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
