
BTA08-600CRG
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
BTA08-600CRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTA08-600CRG.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 28.96 до 117.31 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 25 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 80A, 84A |
| Triac Type: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 25 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTA08-600CRG | 2 шт. | від 28.96 грн 1+: 28.96 грн | SEA | Купити |
| BTA08-600CRG | Є в наявності | від 45.92 грн 1+: 45.92 грн4+: 44.44 грн8+: 43.55 грн24+: 42.07 грн | IMRAD | Купити |
| BTA08-600CRG | 252 | від 49.69 грн 1+: 49.69 грн | Eurocom Components | Купити |
| BTA08-600CRG | 8 шт. | від 71.44 грн 1+: 71.44 грн | RadioPulse | Купити |
| BTA08-600CRG | 7 | від 109.07 грн 1+: 109.07 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTA08-600CRG | 165 | від 105.65 грн 1+: 105.65 грн10+: 40.39 грн30+: 32.94 грн81+: 31.12 грн1000+: 30.28 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTA08-600CRG | 1804 | від 117.31 грн 1+: 117.31 грн10+: 44.53 грн100+: 37.3 грн500+: 31.68 грн1000+: 30.91 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTA08-600CRG | 502 | від 117.31 грн 1+: 117.31 грн50+: 55.75 грн100+: 49.7 грн500+: 39.07 грн1000+: 35.65 грн2000+: 32.78 грн5000+: 29.67 грн10000+: 27.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
