
BTA16-600CWRG
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
BTA16-600CWRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTA16-600CWRG.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 24.75 до 140.49 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 35 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 160A, 168A |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 35 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTA16-600CWRG | Є в наявності | від 24.75 грн 1+: 24.75 грн | Mastek | Купити |
| BTA16-600CWRG | 232 шт. | від 25.74 грн 1+: 25.74 грн10+: 24.02 грн100+: 22.31 грн | Віаком | Купити |
| BTA16-600CWRG | Є в наявності | від 39.06 грн 1+: 39.06 грн4+: 37.8 грн8+: 37.04 грн24+: 35.78 грн | IMRAD | Купити |
| BTA16-600CWRG | 15375 | від 39.42 грн 1+: 39.42 грн | Eurocom Components | Купити |
| BTA16-600CWRG | 536 шт. | від 40.61 грн 1+: 40.61 грн | SEA | Купити |
| BTA16 | 297 шт. | від 45 грн 1+: 45 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTA16-600CWRG | 1334 | від 99.04 грн 1+: 99.04 грн50+: 46.7 грн100+: 41.55 грн500+: 32.49 грн1000+: 29.58 грн2000+: 27.13 грн5000+: 24.48 грн10000+: 22.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTA16-600CWRG | 4265 | від 126.23 грн 1+: 126.23 грн25+: 39.34 грн50+: 39.27 грн68+: 37.16 грн5000+: 36.95 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTA16-600CWRG | 12709 | від 140.49 грн 1+: 140.49 грн10+: 51.21 грн100+: 45.94 грн500+: 40.04 грн1000+: 39.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTA16-600CWRG | 7491 | від 140.49 грн 1+: 140.49 грн50+: 67.35 грн100+: 60.22 грн500+: 47.72 грн1000+: 43.7 грн2000+: 40.32 грн5000+: 36.66 грн10000+: 34.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
