
BTA16-800BRG
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
BTA16-800BRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTA16-800BRG.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 45 до 140.49 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 800 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 160A, 168A |
| Triac Type: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 50 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTA16-800BRG | 6 шт. | від 45 грн 1+: 45 грн | Radio Store | Купити |
| BTA16-800BRG | 5 шт. | від 47.8 грн 1+: 47.8 грн | IntCom | Купити |
| BTA16-800BRG | Є в наявності | від 54.78 грн 1+: 54.78 грн4+: 53.01 грн8+: 51.95 грн24+: 50.18 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTA16-800BRG | 496 | від 107.47 грн 1+: 107.47 грн10+: 67.93 грн100+: 45.24 грн500+: 35.51 грн1000+: 32.37 грн2000+: 29.74 грн5000+: 26.89 грн10000+: 25.46 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTA16-800BRG | 1769 | від 125.17 грн 1+: 125.17 грн2+: 116.6 грн10+: 83.73 грн20+: 68.91 грн26+: 37.58 грн71+: 35.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTA16-800BRG | 5101 | від 140.49 грн 1+: 140.49 грн50+: 67.35 грн100+: 60.22 грн500+: 47.72 грн1000+: 43.7 грн2000+: 40.32 грн5000+: 36.66 грн10000+: 34.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTA16-800BRG | 5069 | від 140.49 грн 1+: 140.49 грн10+: 67.36 грн100+: 58.23 грн500+: 47.06 грн1000+: 43.69 грн2000+: 40.39 грн5000+: 39.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
