
BTB12-600BWRG
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
BTB12-600BWRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTB12-600BWRG.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 33.74 до 110.92 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 12 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 120A, 126A |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 50 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTB12-600BWRG | Є в наявності | від 33.74 грн 1+: 33.74 грн4+: 32.65 грн8+: 32 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTB12-600BWRG | 1101 | від 92.31 грн 1+: 92.31 грн10+: 63.67 грн36+: 26.96 грн99+: 25.48 грн10000+: 25.06 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTB12-600BWRG | 12925 | від 96.88 грн 1+: 96.88 грн10+: 49.91 грн100+: 44.51 грн500+: 34.89 грн1000+: 31.73 грн2000+: 28.5 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTB12-600BWRG | 1917 | від 110.92 грн 1+: 110.92 грн50+: 52.41 грн100+: 46.68 грн500+: 36.61 грн1000+: 33.37 грн2000+: 30.64 грн5000+: 27.69 грн10000+: 25.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
