
BTB16-600SWRG
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
BTB16-600SWRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTB16-600SWRG.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 24 до 125.69 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 160A, 168A |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 15 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTB16-600SWRG | 8 шт. | від 24 грн 1+: 24 грн | Радіомаг | Купити |
| BTB16-600SWRG PBF | Є в наявності | від 53.05 грн 1+: 53.05 грн4+: 51.34 грн8+: 50.31 грн24+: 48.6 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTB16-600SWRG | 83 | від 113.4 грн 1+: 113.4 грн10+: 67.34 грн25+: 39.39 грн68+: 37.28 грн1000+: 35.88 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTB16-600SWRG | 1419 | від 125.69 грн 1+: 125.69 грн10+: 59.96 грн100+: 53.5 грн500+: 42.2 грн1000+: 38.48 грн2000+: 35.46 грн5000+: 33.91 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTB16-600SWRG | 1132 | від 125.69 грн 1+: 125.69 грн50+: 59.92 грн100+: 53.48 грн500+: 42.18 грн1000+: 38.54 грн2000+: 35.48 грн5000+: 32.17 грн10000+: 30.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
