
BTB24-600BWRG
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
BTB24-600BWRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTB24-600BWRG.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 106.35 до 172.8 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 25 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 250A, 260A |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 75 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTB24-600BWRG | Є в наявності | від 106.35 грн 1+: 106.35 грн2+: 102.92 грн5+: 100.87 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTB24-600BWRG | 5863 | від 164.37 грн 1+: 164.37 грн10+: 80.78 грн100+: 72.35 грн500+: 57.53 грн1000+: 52.82 грн2000+: 52.47 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTB24-600BWRG | 1207 | від 172.8 грн 1+: 172.8 грн50+: 84.12 грн100+: 75.5 грн500+: 60.39 грн1000+: 55.53 грн2000+: 51.45 грн5000+: 47.03 грн10000+: 45.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
