
BTB24-800BRG
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
BTB24-800BRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTB24-800BRG.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 154.57 до 172.76 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 800 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 25 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 250A, 260A |
| Triac Type: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 80 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTB24-800BRG | 143 | від 154.57 грн 1+: 154.57 грн10+: 97.22 грн12+: 86.03 грн31+: 81.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTB24-800BRG | 133 | від 172.06 грн 1+: 172.06 грн50+: 83.76 грн100+: 75.18 грн500+: 60.13 грн1000+: 55.29 грн2000+: 51.23 грн5000+: 46.83 грн10000+: 45.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTB24-800BRG | 456 | від 172.76 грн 1+: 172.76 грн10+: 83.93 грн100+: 75.54 грн500+: 60.22 грн1000+: 53.3 грн2000+: 52.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
