Зображення корпусу уточнюється
BTB41-600BRG
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
BTB41-600BRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TOP-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTB41-600BRG.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 256.93 до 433.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TOP-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 40 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 400A, 420A |
| Triac Type: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 600 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 80 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTB41-600BRG | 28 | від 256.93 грн 1+: 256.93 грн3+: 234.47 грн5+: 204.28 грн13+: 193.05 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTB41-600BRG | 511 | від 433.13 грн 1+: 433.13 грн30+: 245.3 грн120+: 203.95 грн510+: 173.62 грн1020+: 162.56 грн2010+: 159.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTB41-600BRG | 1352 | від 433.83 грн 1+: 433.83 грн10+: 245.7 грн100+: 204.28 грн600+: 174.09 грн1200+: 165.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
