Зображення корпусу уточнюється
BTW68-1200RG
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
BTW68-1200RG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Thyristor. Корпус: TOP-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTW68-1200RG.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 466.83 до 617.76 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TOP-3 |
| Voltage - Off State: | 1.2 kV |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 30 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 600 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 75 mA |
| Current - Off State (Max): | 20 µA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2.1 V |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 19 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTW68-1200RG | 989 | від 466.83 грн 1+: 466.83 грн10+: 266.06 грн100+: 221.83 грн600+: 201.47 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTW68-1200RG | 621 | від 466.83 грн 1+: 466.83 грн30+: 265.73 грн120+: 221.55 грн510+: 189.17 грн1020+: 177.36 грн2010+: 176.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTW68-1200RG | 19 | від 617.76 грн 1+: 617.76 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
