Зображення корпусу уточнюється
BU508
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
BU508 — електронний компонент виробника ABB Installation Products, категорія Thyristor. Корпус: TO-3P-3 Full Pack. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BU508.
Всього пропозицій
40
Ціни
від 38.54 до 2790.72 грн
Є в Україні
27
| Виробник: | ABB Installation Products |
|---|---|
| Корпус: | TO-3P-3 Full Pack |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 125 W |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 1.6A, 4.5A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 8 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 200µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10 @ 100mA, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 700 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BU508D | 60 шт. | від 38.54 грн 1+: 38.54 грн10+: 35.97 грн100+: 33.4 грн | Віаком | Купити |
| BU508DF | 2 шт. | від 57.34 грн 1+: 57.34 грн | RadioPulse | Купити |
| BU508AF China | 13 | 64.8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| BU508DW | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| BU508AF | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| BU508DF | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| BU508A | 11 | 90 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | 13 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AFI | 11 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AXI | 7 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508DW | 3 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508D | 2 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508DF | 2 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | 7 шт. | від 114.5 грн 1+: 114.5 грн | НІКОМ | Купити |
| BU508AW | 7 шт. | від 123 грн 1+: 123 грн | Radio Store | Купити |
| BU508 | 97 шт. | від 123.8 грн 1+: 123.8 грн | Ворон | Купити |
| BU508AF | 4 | 129.6 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508 | 388 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 382 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 157 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 67 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 61 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 24 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 13 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 6 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 3 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BU508AW | 23 | від 267.18 грн 1+: 267.18 грн2+: 242.7 грн4+: 210.53 грн10+: 167.16 грн12+: 83.93 грн32+: 79.73 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BU508AF | 12141 | від 274.18 грн 1+: 274.18 грн10+: 124.5 грн100+: 99.32 грн600+: 93.02 грн1200+: 90.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU5083W | 1907 | від 276.97 грн 1+: 276.97 грн10+: 268.58 грн100+: 262.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU508AF | 833 | від 277.67 грн 1+: 277.67 грн30+: 151.8 грн120+: 124.06 грн510+: 103.69 грн1020+: 96.25 грн2010+: 90.12 грн5010+: 86.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5083 | 6343 | від 285.37 грн 1+: 285.37 грн10+: 278.37 грн100+: 270.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU508AW | 1390 | від 292.36 грн 1+: 292.36 грн10+: 160.87 грн100+: 131.49 грн600+: 110.51 грн1200+: 98.62 грн3000+: 96.52 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508AW | 436 | від 292.36 грн 1+: 292.36 грн30+: 160.5 грн120+: 131.41 грн510+: 110.07 грн1020+: 102.28 грн2010+: 95.86 грн5010+: 92.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084W | 7001 | від 304.95 грн 1+: 304.95 грн10+: 295.16 грн100+: 279.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084 | 7720 | від 313.34 грн 1+: 313.34 грн10+: 304.95 грн100+: 279.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084V24 | 2246 | від 335.73 грн 1+: 335.73 грн10+: 327.33 грн100+: 311.95 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU 508 | 60 | від 372.8 грн 1+: 372.8 грн10+: 338.52 грн20+: 320.34 грн60+: 312.64 грн100+: 297.96 грн260+: 260.89 грн500+: 253.19 грн1000+: 216.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508A | 3344 | від 418.26 грн 50+: 418.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5086E | 1605 | від 2790.72 грн 1+: 2790.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
