Зображення корпусу уточнюється
CLA50E1200HB
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
CLA50E1200HB — електронний компонент виробника IXYS, категорія Thyristor. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CLA50E1200HB.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 90.01 до 577.03 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | IXYS |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Voltage - Off State: | 1.2 kV |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 79 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 75 mA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.6 V |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 50 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CLA50E1200HB | 35 шт. | від 90.01 грн 1+: 90.01 грн | Ворон | Купити |
| CLA50E1200HB | 2 | 135 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| CLA50E1200HB | Є в наявності | від 210 грн 1+: 210 грн | Importtime | Купити |
| CLA50E1200HB | Є в наявності | від 253.31 грн 1+: 253.31 грн2+: 247.85 грн5+: 240.17 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CLA50E1200HB | 136 | від 372.8 грн 1+: 372.8 грн2+: 351.81 грн4+: 290.96 грн10+: 274.88 грн16+: 272.78 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CLA50E1200HB | 312 | від 425.25 грн 1+: 425.25 грн10+: 421.06 грн120+: 339.92 грн510+: 302.85 грн1020+: 282.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CLA50E1200HB | 3 | від 577.03 грн 1+: 577.03 грн30+: 334.51 грн120+: 281.23 грн510+: 242.19 грн1020+: 234.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
