Зображення корпусу уточнюється
IL420-X007
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
IL420-X007 — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія Triac. Корпус: 6-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IL420-X007.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 233.93 до 299.26 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | 6-SMD, Gull Wing |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 300 mA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Packaging: | Tube |
| Output Type: | Triac |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Static dV/dt (Min): | 10kV/µs |
| Current - Hold (Ih): | 500µA |
| Voltage - Isolation: | 5300Vrms |
| Zero Crossing Circuit: | No |
| Current - LED Trigger (Ift) (Max): | 2mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IL420-X007 | 5151 | від 233.93 грн 1+: 233.93 грн10+: 163.68 грн100+: 128.56 грн500+: 114.51 грн2000+: 110.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IL420-X007T | 1065 | від 238.85 грн 1+: 238.85 грн10+: 170 грн100+: 129.26 грн500+: 112.4 грн1000+: 109.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IL420-X007T | 2035 | від 299.26 грн 1+: 299.26 грн10+: 220.86 грн100+: 174.41 грн500+: 154.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IL420-X007 | 1949 | від 299.26 грн 1+: 299.26 грн50+: 185.86 грн100+: 174.41 грн500+: 154.05 грн1000+: 147.43 грн2000+: 141.82 грн5000+: 135.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
