
MAC15NG
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
MAC15NG — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAC15NG.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 176.34 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 800 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 15 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 35 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 150A @ 60Hz |
| Triac Type: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 40 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAC15NG | 1000 | від 176.34 грн 1+: 176.34 грн10+: 114.09 грн100+: 78.51 грн500+: 63.3 грн1000+: 58.41 грн2000+: 58.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MAC15NG | 184 | від 176.34 грн 1+: 176.34 грн10+: 114.51 грн100+: 78.68 грн500+: 70.25 грн1000+: 70.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
