
MCR106-8G
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
MCR106-8G — електронний компонент виробника LITTELFUSE, категорія Thyristor. Корпус: TO-225AA, TO-126-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MCR106-8G.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 32 до 100.72 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | LITTELFUSE |
|---|---|
| Корпус: | TO-225AA, TO-126-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 200 µA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 110°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 5 mA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2 V |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 2.55 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MCR106-8G | 102 шт. | від 32 грн 1+: 32 грн10+: 28.8 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MCR106-8G-LF | 2257 | від 86.52 грн 1+: 86.52 грн10+: 56.51 грн25+: 47.77 грн29+: 33.15 грн80+: 31.33 грн1000+: 30.43 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MCR106-8G | 3580 | від 100.72 грн 1+: 100.72 грн10+: 64 грн100+: 42.71 грн500+: 33.59 грн1000+: 30.65 грн2500+: 27.48 грн5000+: 27.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MCR106-8G | 1440 | від 100.72 грн 1+: 100.72 грн10+: 64 грн100+: 42.74 грн500+: 33.64 грн1000+: 32.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
